#2711 - Prodej, Domy Rodinný, 260 m2

  • Pronájem
  • Exkluzivní
  • Novinka

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitelů si Vám naše společnost dovoluje nabídnout možnou koupi staršího dvougeneračního RD ( cca 120 let, zásadní rekonstrukce celého domu včetně kolaudace pak proběhla v roce 1995 – kdy v domě zůstaly pouze obvodové zdi a původní příčky – vše ostatní bylo vyměněno, zrekonstruováno i zkolaudovaného a po další léta probíhaly průběžně různé případné opravy včetně vyhotovení drenáže kolem obvodových stěn s vyústí do veřejné kanalizace )

Jedná se o udržovaný, pěkný a velmi útulný dům nacházející se v žádané lokalitě Ostravy Poruby, na ulici Vřesinská ( u křižovatky s ulicí Klimkovickou ) s obytnou plochou cca 260 m2 včetně bytové jednotky, která je v patře.

V přízemní části se nachází prostorná bytová jednotka 3+1, v zádveří dřevěné schodiště ( ořech ) vedoucí do patra, kde je umístěna bytová jednotka o dispozici 2+1 s prostornou půdou, ve které je možnost dostavět další až tři podkrovní pokoje – to už je na potřebách nových majitelů.


Dům je částečně podsklepen – dvě menší neizolované místnosti – je zde i umístěn plynový kotel a elektrický bojler o objemu 200 l.

Pozemek u prodávaného domu je menších rozměrů, ale plně dostačující jak k bydlení, tak k příjemnému posezení v kryté pergole ( 4x4m )
Je zde také přístřešek s venkovním krbem v závětří, přičemž místo je kryté stavbou garáže ( 4x6m ), která však není přístupná pro zaparkování auta a je využívána spíš jako skladový prostor.

Na pozemku ( zahrádce ) jsou vysázeny dle možností okrasné dřeviny a stromky a nachází se zde i jedno parkovací stání se zavedeným věcným břemenem v katastru nemovitostí k užívání přejezdu přes veřejný chodník z ulice Klimkovická.

Dům je napojen na veřejnou kanalizaci OVAK, dešťová voda je vyvedena do říčky Porubka, má samostatnou plynovou přípojku a je napojen na zdroj napětí 220/380V. Vše je řádně zkolaudováno a zavedeno v příslušných mapách. Veškeré dokumenty k dispozici.

V blízkosti nabízeného domu je dostupná veškerá občanská vybavenost včetně pošty, obecního úřadu, autobusové zastávky ( naproti domu ) obchodů, FNsP Ostrava, tramvajové zastávky ( konečná Smyčka ), výjezdu na ul. Rudná a výpadovka na dálnici směr Klimkovice cca 2 km. Za zmínku také stojí to, že je zde v blízkosti kostel sv. Antonína a zámecký park i Zámeček s přilehlým rybníkem.
Pokud Vás tato nabídka zaujala a máte jakékoliv dotazy či zájem o osobní prohlídku tohoto velice pěkného a útulného domu, neváhejte kdykoliv kontaktovat makléřku na uvedených kontaktech – ráda Vám zodpoví veškeré Vaše případné dotazy a srdečně Vás pozve k osobní prohlídce, která je možná kdykoliv po domluvě a která napoví beze sporu víc než jen zde podávané informace s fotografiemi.

S případným financováním Vám velmi rádi, zcela zdarma a za, co možná nejvýhodnějších podmínek vypomůžeme prostřednictvím našeho finančního specialisty.
Vzhledem k tomu, že nemáme k dispozici štítek energetické náročnosti budovy (PNB) uvádíme dle zákona třídu G.

Atributy nemovitosti

  • Cena 5 680 000 / za nemovitost
  • Stav objektu Velmi dobrý
  • Vlastnictví Osobní
  • Typ domu Patrový
  • Budova Smíšená
  • Plocha užitná 260
  • Plocha pozemku 260

Lokalita nemovitosti

Makléř

Zanechte nám vzkaz

Kontaktujte nas