#2529 - Prodej, Domy Rodinný, 300 m2

  • Pronájem
  • Novinka

Popis nemovitosti

Naše společnost si Vám dovoluje nabídnout možnou koupi velkého, celo podsklepeného domu 9+1 se dvěma garážemi ( jedna je umístěna v domě, přesněji pod domem a kde je vstup, jak z venku, tak také z domu – ze sklepních prostor. A druhá stojí na pozemku ) Nabízený dům se nachází v Chotěbuzi u Českého Těšína, na konci slepé ulice, odkud je velmi dobrá dostupnost do Českého Těšína, Havířova i do Karviné. Zastavěná plocha domu je cca 160 m2 a užitná potom cca 300 m2. Zahrada má výměru 400 m2 a na pozemku kromě již zmíněné garáže je umístěn bazén a nová pergola.
V domě byla dělána rekonstrukce postupně a to od roku 2011, kdy byla vyměněna okna za plastová, v roce 2012 byla dělána střecha, rozvody vody do plastu a elektro instalace do mědi. Pak byly také postupně dělány odpady v roce 2013, podlahy, koupelny , kuchyň, terasa, prádelna a jiné a to v roce 2018 – 2020. V přízemní části domu se nachází zádveří, chodbou se dostaneme jak do kuchyně, tak i do jídelny, obývacích prostorů, pracovny i do prádelny. V této přízemní části je také koupelna se sprchovým koutem, WC, odpočívárna, infra sauna a také zadní vstup , kterým se dostaneme na terasu. Dřevěným schodištěm se dostaneme do patra, kde nalezneme kromě prostorné chodby také dětský pokoj, pracovnu, ložnici a sociální zařízení – WC s koupelnou. Dále zde nalezneme dva pokoje s vlastní koupelnou, kde je rohová vana a WC. V domě jsou celkem tři koupelny a ve dvou z nich jsou horkovzdušné sauny.
Dům je vytápěn kondenzačním plynovým kotlem, krbovými kamny i na tuhá paliva a jsou zde 2 elektrické krby. Ohřev vody je řešen bojlerem a odpady jsou řešeny septikem s možností napojení na obecní kanalizaci.
Jak je již v inzerci uvedeno – dům se modernizuje postupně už roky a stále se v domě něco upravuje a zdokonaluje. Vzhledem k této skutečnosti je možné, že finální cena bude o něco vyšší – bude záležet na dané situaci, kdy si dům najde svého nového vlastníka a co vše bude v tento čas v domě ještě uděláno. Bude potom také záležet tedy na stavu domu a na osobní domluvě s majiteli při osobní prohlídce a schůzce, která beze sporu napoví daleko víc a to ne jen, co se týká případné domluvy, ale především je nutno tento dům opravdu shlédnout osobně, fotografie nenapoví úplně vše.
Vzhledem k tomu, že nemáme k dispozici štítek energetické náročnosti budovy, uvádíme dle zákona třídu G.
S případným financováním Vám velmi rádi a za velmi výhodných podmínek naším finančním specialistou vypomůžeme. Pro více informací či pro sjednání osobní prohlídky neváhejte kdykoliv kontaktovat makléřku na uvedených kontaktech.

Atributy nemovitosti

  • Cena 5 820 000 / za nemovitost
  • Stav objektu Po rekonstrukci
  • Vlastnictví Osobní
  • Typ domu Patrový
  • Budova Cihlová
  • Plocha užitná 300
  • Plocha pozemku 400

Lokalita nemovitosti

Zanechte nám vzkaz

Kontaktujte nas