#2667 - Prodej, Komerční Jiný, 260 m2

  • Pronájem
  • Novinka

Popis nemovitosti

V zastoupení majitelů si Vám naše společnost dovoluje nabídnout možnou koupi komerčního či obchodního prostoru nacházejícího se na celkem frekventovaném místě v Kopřivnici u kruhového objezdu na ulici Záhumenní.
Prostor má celkovou výměru 260 m2 a v minulosti býval využíván jako Restaurace s diskotékou. Je umístěn v přízemní části panelového domu (přesněji v podzemních prostorech) v nabízených prostorech jsou dva barové pulty, taneční parket i s místem pro DJ. Při provozu Restaurace bylo k dispozici až 120 míst pro hosty.
Prostor může sloužit i pro jakoukoliv jinou podnikatelskou činnost, kdy by si nový majitel mohl upravit dle svých požadavků a potřeb a přizpůsobit si ke své provozovně a činnosti.
Prostor je vytápěn prostřednictvím zabudované klimatizace což je výhodou i v letních prostorech, kdy klimatizace prostor zchladí. Ohřev vody je el. bojlerem. Měsíční náklady za FO spojené se službami ( viz poznámka ) + zálohy na elektřinu.
Je zde možnost přikoupení dalšího prostoru, který se nachází nad těmito nabízenými prostory a mají celkovou výměru 80 m2. Tyto prostory byly v minulosti provozovnou baru s cca 40 ti místy pro hosty a s letním venkovním posezením pro dalších 60 hostů.
Ale i tyto prostory se mohou využít k jakékoliv jiné podnikatelské činnosti.
Cenu se dozvíte u makléřky, tak jako i měsíční náklady za FO spojené se službami.
Vzhledem k tomu, že nemáme k dispozici štítek energetické náročnosti budovy (PNB), uvádíme dle zákona třídu G.
S případným financováním Vám velmi rádi, zcela zdarma a za, co možná nejvýhodnějších podmínek vypomůžeme prostřednictvím našeho finančního specialisty.
Pro více informací neváhejte kdykoliv kontaktovat makléřku na uvedených kontaktech.

Atributy nemovitosti

  • Cena 1 900 000 / za nemovitost
  • Stav objektu Dobrý
  • Vlastnictví Osobní
  • Typ domu Patrový
  • Budova Panelová
  • Plocha užitná 260

Lokalita nemovitosti

Zanechte nám vzkaz

Kontaktujte nas