#2666 - Prodej, Komerční Obchodní prostory, 80 m2

  • Pronájem
  • Novinka

Popis nemovitosti

V zastoupení majitelů si Vám naše společnost dovoluje nabídnout komerční (obchodní) prostor o výměře 80 m2 nacházejícího se v Kopřivnici na docela frekventovaném místě u kruhového objezdu na ulici Záhumenní. Objekt je umístěn v přízemí panelového domu a v minulosti byl využíván jako bar s obsazeností cca 40 míst pro hosty + s možností využívání venkovní terasy pro dalších cca 60 hostů. Tento prostor lze tedy využít k obdobné činnosti nebo k jakékoliv jiné podnikatelské aktivitě po případných úpravách k provozu potřeb nového majitele.
Měsíční náklady za FO spojené se službami ( viz poznámka ) + zálohy na elektřinu.
Ohřev vody je řešen el. bojlerem a vytápění zabudovanou klimatizací což může být výhodou jak pro letní, tak pro zimní období. V létě klimatizace prostor ochladí a v zimním období naopak vytopí. V jedné menší místnosti je ústřední topení.
Je zde možnost zakoupení ještě jednoho ( většího ) prostoru, který je bezprostředně vedle tohoto nabízeného prostoru ( přesněji spíš pod )
Další, větší prostor se nachází pod schody, dá se tedy říci v podzemních prostorech a byl využíván k činnosti Restaurace s diskotékou, kde je i taneční parket s místem pro DJ – perfektní také pro různé akce firemního rázu či svateb.
I tento prostor lze využít případně k jakékoliv jiné provozovně.
Pokud, ale hledáte právě prostory k provozovně baru, Restaurace či pro diskotéku, tak jste právě našli. Tento prostor má výměru 260 m2 a bývalo až pro 120 hostů a v Restauraci by se daly vařit minutky nebo Pizza.
Vytápění je i zde řešeno zabudovanou klimatizací a výše FO spojené se službami se dozvíte u makléřky, tak jako i cenu.
Vzhledem k tomu, že nemáme k dispozici štítek energetické náročnosti budovy (PNB), uvádíme dle zákona třídu G.
S případným financováním Vám rádi zcela zdarma a za, co možná nejvýhodnějších podmínek vypomůžeme naším finančním specialistou.

Atributy nemovitosti

  • Cena 1 600 000 / za nemovitost
  • Stav objektu Dobrý
  • Vlastnictví Osobní
  • Typ domu Patrový
  • Budova Panelová
  • Plocha užitná 80

Lokalita nemovitosti

Zanechte nám vzkaz

Kontaktujte nas