#2628 - Prodej, Pozemky Pro bydlení, 2210 m2

  • Pronájem
  • Novinka

Popis nemovitosti

V zastoupení majitelů si Vám naše společnost dovoluje nabídnout možnou koupi stavebního pozemku v obci Lubina, který je rovinatý a svou velikostí a lokalitou umožňuje nadstandartní bydlení. V tuto chvílí je podle územního plánu pozemek stavební pouze z poloviny . Lze žádat o změnu územního plánu, aby umožnili zastavitelnost celého pozemku. Přístup na pozemek je po obecní komunikaci a veškeré IS jsou na hranici pozemku- kanalizace, vodovod a elektřina.
Na pozemku se nachází nepoužívaný plynovod a el. vedení (tudíž dvě ochranná pásma ) Přes pozemek je nepoužívaný vodovod pro zásobování užitkové vody. Takže žádné ochranné pásmo. Ochranná pásma omezuji zastavitelnou část pouze na zadní část pozemku, lze tedy výstavbu případně menšího domečku v místě mezi plynem, elektřinou a vodovodem. Při změně územního plánu by v přední části vzniklo místo na větší dům.
Celková plocha pozemku je 2 210 m2. Pro více informací či pro sjednání osobní prohlídky a schůzky neváhejte kdykoliv kontaktovat makléřku na uvedených kontaktech.

Atributy nemovitosti

  • Cena 975 / za m²
  • Plocha pozemku 2210

Lokalita nemovitosti

Zanechte nám vzkaz

Kontaktujte nas