Naše služby

Odhady nemovitostí – provádíme odhady tržních cen nemovitostí

Potřebujete přesný odhad tržní ceny nemovitosti? Nechte to na nás – na realitním trhu se pohybujeme jako ryba ve vodě. Co se stane, když cenu nastavíte špatně? Můžete přijít o peníze, nebo si prodej zbytečně ztížit.

Postaráme se, aby k podhodnocení ani nadhodnocení, které by případné kupce mohlo odradit, nedošlo a pomůžeme vám k úspěšnému prodeji.

Pracujeme s cenovými mapami, interními databázemi reálně prodaných nemovitostí v konkrétní lokalitě a v neposlední řadě i s vlastními cennými zkušenostmi. Díky tomu jsou naše odhady rychlé a kvalitní.

Pokud se nemovitost rozhodnete prodat s naší pomocí, tržní odhad pro vás zpracujeme zdarma.

Odhady nemovitostí pro dědická řízení-nabízíme odhady k dědickým řízením

Kromě odhadů tržních cen nemovitostí provádíme také profesionální odhady pro dědická řízení. Došlo ve vaší rodině k náhlému úmrtí? Řešení pozůstalosti bývá často složité a vyčerpávající. Nese s sebou mnoho různých náležitostí a nutného vyřizování – odhad pro dědické řízení je pouze jednou z nich. Nicméně je naprosto nezbytný – notář jej bude požadovat.

Rádi vám celou záležitost zjednodušíme. Vždy vycházíme ze skutečných tržních cen, cenových map a vlastních letitých zkušeností. Odhad pro vás vypracujeme rychle, ať už se jedná o byt, pozemek či dům.

Průkaz energetické náročnosti budovy-získejte průkaz energetické náročnosti

PENB (průkaz energetické náročnosti) dokládá, jestli konkrétní budova splňuje dané podmínky energetické náročnosti. Je nezbytný u budov, které se užívají pro kulturní účely, školství nebo zdravotnictví a potřebujete jej také v případě, že se chystáte prodávat nebo pronajímat nemovitost.

Pomůžeme vám s rychlým vyřízením průkazu energetické náročnosti pro všechny typy objektů a postaráme se i o další náležitosti související s prodejem či pronájmem. Stačí, když se na nás obrátíte.